jameswharper

jameswharper
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2014
Location: Bahrain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 33% High Tension (2003) - Rated 20 Feb 2014
78 51% Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - Rated 20 Feb 2014
80 66% A Clockwork Orange (1971) - Rated 20 Feb 2014
82 75% The Wild Bunch (1969) - Rated 20 Feb 2014
79 59% The Terminator (1984) - Rated 20 Feb 2014
72 23% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 20 Feb 2014
64 8% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 20 Feb 2014
88 93% Psycho (1960) - Rated 20 Feb 2014
86 88% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 20 Feb 2014
67 12% Intolerable Cruelty (2003) - Rated 20 Feb 2014