jameswharris

jameswharris
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2017
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The Purple Rose of Cairo (1985) - Rated 12 Mar 2017
100 Finding Vivian Maier (2013) - Rated 12 Mar 2017
100 Blade Runner (1982) - Rated 12 Mar 2017
100 Stranger Than Paradise (1984) - Rated 12 Mar 2017
100 Apocalypse Now (1979) - Rated 12 Mar 2017
90 Cube (1997) - Rated 12 Mar 2017
100 The Brain That Wouldn't Die (1962) - Rated 12 Mar 2017
100 Clerks (1994) - Rated 12 Mar 2017
100 Plan 9 from Outer Space (1959) - Rated 12 Mar 2017
100 Annie Hall (1977) - Rated 12 Mar 2017