jamienelson

Cinema Addict - 2037 Film Ratings
Member Since: Oct 22, 2020
Check out jamienelson's...
70 54% | Charlotte's Web (1973) - Oct 22, 2020 |
80 83% | King of New York (1990) - Oct 22, 2020 |
70 54% | Home Alone (1990) - Oct 22, 2020 |
70 54% | Europa Europa (1990) - Oct 22, 2020 |
60 22% | Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - Oct 22, 2020 |
80 83% | Goodfellas (1990) - Oct 22, 2020 |
50 6% | Broken Blossoms (1919) - Oct 22, 2020 |
70 54% | Ghost (1990) - Oct 22, 2020 |
50 6% | Ghost Town (2008) - Oct 22, 2020 |
70 54% | Edward Scissorhands (1990) - Oct 22, 2020 |