JamNOR
Recent Ratings
Check out JamNOR's...
98 84% | The Truman Show (1998) - Rated 18 Jun 2020 |
90 67% | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 18 Jun 2020 |
100 94% | Schindler's List (1993) - Rated 18 Jun 2020 |
98 84% | Back to the Future Part III (1990) - Rated 18 Jun 2020 |
100 94% | Back to the Future Part II (1989) - Rated 18 Jun 2020 |
98 84% | Back to the Future (1985) - Rated 18 Jun 2020 |
100 94% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Jun 2020 |
95 75% | Captain Phillips (2013) - Rated 18 Jun 2020 |
80 46% | Bean (1997) - Rated 18 Jun 2020 |
60 5% | Thor (2011) - Rated 18 Jun 2020 |