JaneDoe

janedoe
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Beetlejuice (1988) - Rated 22 Apr 2020
90 60% Ex Machina (2015) - Rated 22 Apr 2020
90 60% Fight Club (1999) - Rated 22 Apr 2020
"Who knew soapmaking was so interesting"
20 15% The Hangover Part II (2011) - Rated 22 Apr 2020
"Same script, different location, eh"
100 90% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 22 Apr 2020
"A+ cult classic. Best scene is the release scene. You'll see what I mean."
70 35% Prometheus (2012) - Rated 22 Apr 2020
10 5% Striptease (1996) - Rated 22 Apr 2020
90 60% Christmas Vacation (1989) - Rated 22 Apr 2020
100 90% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 22 Apr 2020
50 25% Fantastic Four (2005) - Rated 22 Apr 2020