jangaleon

jangaleon
Member Since: 25 Aug 2013
Location: Manila, Philippines
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 24% Open Season (2006) - Rated 25 Aug 2013
88 34% Monster House (2006) - Rated 25 Aug 2013
90 57% Happy Feet (2006) - Rated 25 Aug 2013
88 34% Flushed Away (2006) - Rated 25 Aug 2013
93 76% Cars (2006) - Rated 25 Aug 2013
94 79% Brother Bear 2 (2006) - Rated 25 Aug 2013
90 57% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 25 Aug 2013
89 43% The Ant Bully (2006) - Rated 25 Aug 2013
98 95% Ratatouille (2007) - Rated 25 Aug 2013
95 84% The Simpsons Movie (2007) - Rated 25 Aug 2013