jant

jant
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 45% Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) - Rated 14 Aug 2016
20 14% Inland Empire (2006) - Rated 14 Aug 2016
60 60% Shutter Island (2010) - Rated 14 Aug 2016
55 45% The Da Vinci Code (2006) - Rated 14 Aug 2016
55 45% Mulholland Drive (2001) - Rated 14 Aug 2016
55 45% Scary Movie (2000) - Rated 14 Aug 2016
65 75% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2016
55 45% Gladiator (2000) - Rated 14 Aug 2016
55 45% Robin Hood (2010) - Rated 14 Aug 2016
20 14% Ocean's Twelve (2004) - Rated 14 Aug 2016