japanlearn

japanlearn
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% Le Samouraï (1967) - Rated 16 Aug 2020
78 5% The Face of Another (1966) - Rated 16 Aug 2020
82 45% Drive (2011) - Rated 16 Aug 2020
80 25% High and Low (1963) - Rated 16 Aug 2020
80 25% Tampopo (1985) - Rated 16 Aug 2020
90 80% Akira (1988) - Rated 16 Aug 2020
85 60% In the Mood for Love (2000) - Rated 16 Aug 2020
90 80% Chungking Express (1994) - Rated 16 Aug 2020
95 95% Fallen Angels (1995) - Rated 16 Aug 2020
85 60% Yi Yi (2000) - Rated 16 Aug 2020