jaqq

jaqq
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 28 May 2017
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

27% Inception (2010) - Rated 28 May 2017
77% Breaking the Waves (1996) - Rated 28 May 2017
10 90% Spirited Away (2001) - Rated 28 May 2017
68% The Tree of Life (2011) - Rated 28 May 2017
4% Van Helsing (2004) - Rated 28 May 2017
13% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 28 May 2017
27% Bicentennial Man (1999) - Rated 28 May 2017
45% Django Unchained (2012) - Rated 28 May 2017
10 90% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 28 May 2017
59% Young Frankenstein (1974) - Rated 28 May 2017