jarvlia

jarvlia
Movie Buff - 223 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 84% The Bed Sitting Room (1969) - Rated 06 Nov 2012
4% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 16 Aug 2012
80 58% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 16 Aug 2012
92 82% Suspiria (1977) - Rated 29 May 2011
85 71% Vampyros lesbos (1971) - Rated 29 May 2011
73 45% Let the Right One In (2008) - Rated 29 May 2011
62 36% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 29 May 2011
60 33% Welcome to the Dollhouse (1995) - Rated 29 May 2011
80 58% L'Âge d'or (1930) - Rated 29 May 2011
58 30% The Invention of Lying (2009) - Rated 29 Jan 2011