jasha1101

jasha1101
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2012
Location: nyc, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

14% The Cat Piano (2009) - Rated 21 Feb 2012
14% The Seventh Seal (1957) - Rated 21 Feb 2012
14% Idle Hands (1999) - Rated 21 Feb 2012
86 76% Fight Club (1999) - Rated 21 Feb 2012
14% Superman Returns (2006) - Rated 21 Feb 2012
14% American Psycho (2000) - Rated 21 Feb 2012
90 85% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 21 Feb 2012
90 85% Léon: The Professional (1994) - Rated 21 Feb 2012
100 96% Babel (2006) - Rated 21 Feb 2012
10 41% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 21 Feb 2012