jasmith116

jasmith116
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 32% The Fifth Element (1997) - Rated 19 Feb 2015
72 18% Avatar (2009) - Rated 19 Feb 2015
88 82% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 19 Feb 2015
70 14% Kingpin (1996) - Rated 19 Feb 2015
74 24% Men in Black (1997) - Rated 19 Feb 2015
76 32% American Psycho (2000) - Rated 19 Feb 2015
87 79% Inglorious Bastards (1978) - Rated 19 Feb 2015
82 62% D2: The Mighty Ducks (1994) - Rated 19 Feb 2015
100 99% Forrest Gump (1994) - Rated 19 Feb 2015
85 72% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 19 Feb 2015