jasonmarisam

jasonmarisam
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 46% Into the Wild (2007) - Rated 02 Nov 2015
85 13% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 02 Nov 2015
85 13% Whiplash (2014) - Rated 02 Nov 2015
85 13% Foxcatcher (2014) - Rated 02 Nov 2015
95 46% Treme (2010) - Rated 02 Nov 2015
100 76% Mad Men (2007) - Rated 02 Nov 2015
100 76% The Wire (2002) - Rated 02 Nov 2015
80 5% A Serious Man (2009) - Rated 02 Nov 2015
100 76% The Last Days of Disco (1998) - Rated 02 Nov 2015
90 30% Frances Ha (2013) - Rated 02 Nov 2015