jasonrohrer

jasonrohrer
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2013
Location: Davis, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% The Big Lebowski (1998) - Rated 20 Nov 2013
90 86% Crumb (1994) - Rated 20 Nov 2013
80 59% Office Space (1999) - Rated 20 Nov 2013
70 34% Se7en (1995) - Rated 20 Nov 2013
20 3% Robots (2005) - Rated 20 Nov 2013
10 0% K-PAX (2001) - Rated 20 Nov 2013
50 18% Legends of the Fall (1994) - Rated 20 Nov 2013
70 34% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 20 Nov 2013
70 34% My Girl (1991) - Rated 20 Nov 2013
90 86% Burn After Reading (2008) - Rated 20 Nov 2013