jasont

jasont
Movie Buff - 320 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 92% Toy Story 3 (2010) - Rated 19 Jul 2011
78 24% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 16 May 2011
64 10% Saw III (2006) - Rated 16 May 2011
67 12% Transformers (2007) - Rated 16 May 2011
50 7% Ghost Rider (2007) - Rated 16 May 2011
18 1% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 16 May 2011
79 27% G.I. Jane (1997) - Rated 16 May 2011
78 24% Air Force One (1997) - Rated 16 May 2011
72 18% Saw II (2005) - Rated 16 May 2011
40 5% Yours, Mine and Ours (2005) - Rated 16 May 2011