Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jastheef

Film Freak - 594 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2015

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jastheef's...
80 62% Topkapi (1964) - Aug 19, 2020
73 44% School Daze (1988) - Aug 12, 2020
70 37% Johnny Guitar (1954) - Aug 07, 2020
92 89% Your Studio and You (1995) - Aug 02, 2020
73 44% Orgazmo (1997) - Aug 02, 2020
77 55% Harold and Maude (1971) - Jul 23, 2020
90 84% Hamilton (2020) - Jul 08, 2020
84 72% Red River (1948) - Jul 02, 2020
76 52% Rio Bravo (1959) - Jun 30, 2020
79 60% Inside Llewyn Davis (2013) - Jun 30, 2020