jatra96

jatra96
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2020
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 80% 1917 (2019) - Rated 28 Jan 2020
80 35% Knives Out (2019) - Rated 28 Jan 2020
80 35% Ford v Ferrari (2019) - Rated 28 Jan 2020
92 95% Parasite (2019) - Rated 28 Jan 2020
84 65% Little Women (2019) - Rated 28 Jan 2020
74 5% K-PAX (2001) - Rated 28 Jan 2020
85 80% First Reformed (2018) - Rated 28 Jan 2020
80 35% Equilibrium (2002) - Rated 28 Jan 2020
76 15% Natural Born Killers (1994) - Rated 28 Jan 2020
82 55% Crash (2005) - Rated 28 Jan 2020