jawz13

jawz13
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Professional vfx guy who loves film

more Recent Ratings

72 65% You're Next (2013) - Rated 05 Oct 2015
87 95% The Host (2006) - Rated 05 Oct 2015
70 57% Uzumaki (2000) - Rated 05 Oct 2015
60 28% The Crazies (2010) - Rated 05 Oct 2015
60 28% Thirst (2009) - Rated 05 Oct 2015
87 95% House (1977) - Rated 05 Oct 2015
93 98% The Orphanage (2007) - Rated 05 Oct 2015
72 65% Young Frankenstein (1974) - Rated 05 Oct 2015
90 97% Battle Royale (2000) - Rated 05 Oct 2015
75 74% Funny Games (2008) - Rated 05 Oct 2015