jax2erteash

jax2erteash
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 86% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 25 Apr 2016
75 59% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 23 Apr 2016
70 33% Notorious (1946) - Rated 23 Apr 2016
75 59% In the Name of the Father (1993) - Rated 23 Apr 2016
75 59% Sunset Blvd. (1950) - Rated 23 Apr 2016
75 59% Fireworks Wednesday (2006) - Rated 23 Apr 2016
65 18% East of Eden (1955) - Rated 23 Apr 2016
75 59% True Detective (2014) - Rated 23 Apr 2016
80 86% Memento (2001) - Rated 23 Apr 2016
75 59% The Killing (2011) - Rated 23 Apr 2016