jaybaby

jaybaby
Movie Buff - 250 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% The Raid 2 (2014) - Rated 11 Apr 2016
40 24% Ghostbusters II (1989) - Rated 11 Apr 2016
15 7% The Number 23 (2007) - Rated 11 Apr 2016
95 88% True Lies (1994) - Rated 11 Apr 2016
60 38% Pitch Black (2000) - Rated 11 Apr 2016
70 46% Looper (2012) - Rated 11 Apr 2016
65 43% X-Men (2000) - Rated 11 Apr 2016
25 14% Surrogates (2009) - Rated 11 Apr 2016
60 38% Deja Vu (2006) - Rated 11 Apr 2016
0% Catwoman (2004) - Rated 11 Apr 2016