jayc

Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: Oct 16, 2013
Bio: horrorfocus.blogspot.com
Check out jayc's...
70 58% | A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987) - Jan 07, 2021 |
71 61% | A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985) - Jan 07, 2021 |
45 11% | A Nightmare on Elm Street (2010) - Jan 07, 2021 |
46 13% | A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988) - Jan 07, 2021 |
50 18% | Antebellum (2020) - Jan 07, 2021 |
69 55% | Dead Snow (2009) - Jan 05, 2021 |
60 33% | Black Christmas (2006) - Dec 29, 2020 |
54 22% | Black Christmas (2019) - Dec 29, 2020 |
66 49% | Rare Exports: A Christmas Tale (2010) - Dec 29, 2020 |
80 77% | Severance (2006) - Dec 29, 2020 |