jayceon

jayceon
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2018
Location: Romania
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Le Samouraï (1967) - Rated 30 Oct 2018
100 Yojimbo (1961) - Rated 30 Oct 2018
100 Akira Kurosawa's Dreams (1990) - Rated 30 Oct 2018
100 Heavy Metal (1981) - Rated 30 Oct 2018
100 Under the Skin (2014) - Rated 30 Oct 2018
100 A Scene at the Sea (1991) - Rated 30 Oct 2018
100 Kids Return (1996) - Rated 30 Oct 2018
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 30 Oct 2018
100 Fireworks (1997) - Rated 30 Oct 2018
100 Seven Samurai (1954) - Rated 30 Oct 2018