jayhoosier

jayhoosier
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 26% Silverado (1985) - Rated 19 Aug 2014
60 26% Bull Durham (1988) - Rated 19 Aug 2014
80 67% The Untouchables (1987) - Rated 19 Aug 2014
80 67% Field of Dreams (1989) - Rated 19 Aug 2014
70 45% JFK (1991) - Rated 19 Aug 2014
20 2% Waterworld (1995) - Rated 19 Aug 2014
50 15% For Love of the Game (1999) - Rated 19 Aug 2014
80 67% Thirteen Days (2000) - Rated 19 Aug 2014
40 10% 3000 Miles to Graceland (2001) - Rated 19 Aug 2014
70 45% Open Range (2003) - Rated 19 Aug 2014