Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jaymanahan

Flick Fan - 20 Film Ratings

Member Since: Sep 16, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out jaymanahan's...
85 42% Inside Llewyn Davis (2013) - Aug 12, 2019
95 80% The Godfather: Part II (1974) - Aug 12, 2019
95 80% Call Me by Your Name (2017) - Aug 12, 2019
95 80% Before Sunset (2004) - Aug 12, 2019
90 60% The Tree of Life (2011) - Aug 12, 2019
100 95% Lost in Translation (2003) - Aug 12, 2019
80 17% Knocked Up (2007) - Sep 16, 2018
100 95% Before Sunrise (1995) - Sep 16, 2018
80 17% Love (2016) - Sep 16, 2018
90 60% 2001: A Space Odyssey (1968) - Sep 16, 2018