jaysym

jaysym
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 22% Suicide Squad (2016) - Rated 28 Jan 2017
94 81% Sherlock (2010) - Rated 28 Jan 2017
96 92% Doctor Strange (2016) - Rated 28 Jan 2017
91 46% Luke Cage (2016) - Rated 28 Jan 2017
99 97% Westworld (2016) - Rated 28 Jan 2017
95 88% Breaking Bad (2008) - Rated 28 Jan 2017
90 38% The Avengers (2012) - Rated 28 Jan 2017
85 13% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 28 Jan 2017
93 71% The Revenant (2015) - Rated 28 Jan 2017
93 71% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 28 Jan 2017