jazzmatazz

jazzmatazz
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2017
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 82% The Godfather (1972) - Rated 02 Sep 2017
90 52% Shame (2011) - Rated 02 Sep 2017
90 52% Blade Runner (1982) - Rated 02 Sep 2017
77 36% Back to the Future Part II (1989) - Rated 02 Sep 2017
99 82% Day of the Fight (1951) - Rated 02 Sep 2017
9% Maleficent (2014) - Rated 02 Sep 2017
99 82% The Godfather: Part II (1974) - Rated 02 Sep 2017
90 52% Red Dragon (2002) - Rated 02 Sep 2017
90 52% K-PAX (2001) - Rated 02 Sep 2017
9% Predators (2010) - Rated 02 Sep 2017