JazzyMussels

jazzymussels
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2014

more Recent Ratings

Check out JazzyMussels's...

27% The Hunger Games (2012) - Rated 28 Dec 2015
61% Magnolia (1999) - Rated 04 May 2015
61% Magic Mike (2012) - Rated 16 Apr 2015
39% The Man from Earth (2007) - Rated 16 Apr 2015
61% Bernie (2012) - Rated 15 Apr 2015
10 87% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 23 Feb 2015
61% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 06 Dec 2014
17% Total Recall (1990) - Rated 01 Dec 2014
10 87% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 01 Dec 2014
27% Upstream Color (2013) - Rated 30 Nov 2014