JBIRD
Recent Ratings
Check out JBIRD's...
92 83% | The Host (2006) - Rated 02 Sep 2024 |
92 83% | Jacob's Ladder (1990) - Rated 02 Sep 2024 |
88 68% | Boyhood (2014) - Rated 02 Sep 2024 |
92 83% | Midsommar (2019) - Rated 02 Sep 2024 |
75 38% | Wedding Crashers (2005) - Rated 02 Sep 2024 |
76 41% | Jingle All the Way (1996) - Rated 02 Sep 2024 |
74 35% | Dexter (2006) - Rated 02 Sep 2024 |
79 46% | Cool Runnings (1993) - Rated 02 Sep 2024 |
100 98% | Friday (1995) - Rated 02 Sep 2024 |
95 90% | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 02 Sep 2024 |