jboddie33

jboddie33
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 58% Beauty and the Beast (1991) - Rated 01 Feb 2017
71 14% 3 Ninjas (1992) - Rated 01 Feb 2017
79 24% Along Came Polly (2004) - Rated 01 Feb 2017
86 68% The Hurt Locker (2009) - Rated 01 Feb 2017
80 34% Kindergarten Cop (1990) - Rated 01 Feb 2017
90 92% Team America: World Police (2004) - Rated 01 Feb 2017
80 34% Michael Clayton (2007) - Rated 01 Feb 2017
73 18% To Die For (1995) - Rated 01 Feb 2017
85 58% The Social Network (2010) - Rated 01 Feb 2017
89 85% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 01 Feb 2017