Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jcainwilson

Movie Buff - 219 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jcainwilson's...
95 93% Knives Out (2019) - Dec 12, 2020
95 93% The Great British Bake Off (2010) - Dec 12, 2020
60 29% Outlander (2014) - Aug 07, 2020
85 78% Airplane! (1980) - Aug 07, 2020
80 67% Mystery Men (1999) - Aug 07, 2020
50 18% Zoolander (2001) - Aug 07, 2020
45 15% Spider-Man (2002) - Aug 07, 2020
95 93% Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Aug 07, 2020
60 29% Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 07, 2020
65 39% The Breakfast Club (1985) - Aug 07, 2020