jcall8800

Recent Ratings
Check out jcall8800's...
0 7% | Saw II (2005) - Jan 18, 2020 |
90 50% | Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 18, 2020 |
100 76% | Moon (2009) - Jan 18, 2020 |
100 76% | Mystic River (2003) - Jan 18, 2020 |
80 38% | My Best Friend's Wedding (1997) - Jan 18, 2020 |
70 26% | Some Like It Hot (1959) - Jan 18, 2020 |
100 76% | Grizzly Man (2005) - Jan 18, 2020 |
100 76% | Rear Window (1954) - Jan 18, 2020 |
100 76% | We Need to Talk About Kevin (2011) - Jan 18, 2020 |
80 38% | Amadeus (1984) - Jan 18, 2020 |