jcarere

jcarere
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 10% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 12 Dec 2006
75 39% Jumanji (1995) - Rated 12 Dec 2006
85 71% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 12 Dec 2006
65 21% Jaws (1975) - Rated 12 Dec 2006
80 53% Mr. 3000 (2004) - Rated 12 Dec 2006
65 21% Doom (2005) - Rated 12 Dec 2006
95 96% V for Vendetta (2006) - Rated 12 Dec 2006
75 39% Titanic (1997) - Rated 12 Dec 2006
85 71% National Treasure (2004) - Rated 12 Dec 2006
90 80% Garden State (2004) - Rated 12 Dec 2006