jcbermu

jcbermu
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2019
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 85% The Others (2001) - Rated 09 Mar 2019
78 37% GoldenEye (1995) - Rated 09 Mar 2019
20 5% Phone Booth (2003) - Rated 09 Mar 2019
80 45% 12 Angry Men (1957) - Rated 09 Mar 2019
70 20% There Will Be Blood (2007) - Rated 09 Mar 2019
100 85% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 09 Mar 2019
90 60% Ratatouille (2007) - Rated 09 Mar 2019
100 85% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 09 Mar 2019
100 85% Unforgiven (1992) - Rated 09 Mar 2019
75 32% Vertigo (1958) - Rated 09 Mar 2019