jchallak

jchallak
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2015
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 58% The Graduate (1967) - Rated 18 Dec 2015
95 76% Back to the Future (1985) - Rated 18 Dec 2015
85 39% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 18 Dec 2015
80 23% Something's Gotta Give (2003) - Rated 18 Dec 2015
85 39% Juno (2007) - Rated 18 Dec 2015
100 95% Tootsie (1982) - Rated 18 Dec 2015
90 58% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 18 Dec 2015
97 84% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 18 Dec 2015
85 39% The Mask (1994) - Rated 18 Dec 2015
100 95% Scarface (1983) - Rated 18 Dec 2015