jcisewski

jcisewski
Movie Buff - 274 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 40% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 14 Aug 2013
52 20% The Graduate (1967) - Rated 14 Aug 2013
50 15% Notting Hill (1999) - Rated 14 Aug 2013
76 92% Argo (2012) - Rated 14 Aug 2013
45 8% King Kong (2005) - Rated 14 Aug 2013
55 29% The Iron Giant (1999) - Rated 14 Aug 2013
69 75% Men in Black (1997) - Rated 14 Aug 2013
63 62% Megamind (2010) - Rated 14 Aug 2013
50 15% 2012 (2009) - Rated 14 Aug 2013
62 61% The Sixth Sense (1999) - Rated 14 Aug 2013