jcl710

jcl710
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 8% Containment (2016) - Rated 03 Apr 2017
97 32% Containment (2015) - Rated 03 Apr 2017
100 70% I Am Legend (2007) - Rated 03 Apr 2017
100 70% The Andromeda Strain (2008) - Rated 03 Apr 2017
100 70% Contagion (2011) - Rated 03 Apr 2017
97 32% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 03 Apr 2017
100 70% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 03 Apr 2017
100 70% 28 Days Later (2002) - Rated 03 Apr 2017
97 32% Snowpiercer (2014) - Rated 03 Apr 2017
80 2% Knowing (2009) - Rated 03 Apr 2017