jcmonmouth

jcmonmouth
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Brooklyn, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 69% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
95 69% The Quest (1996) - Rated 13 Feb 2012
85 12% Ghost Rider (2007) - Rated 13 Feb 2012
85 12% Hollow Man (2000) - Rated 13 Feb 2012
85 12% Van Helsing (2004) - Rated 13 Feb 2012
95 69% X2: X-Men United (2003) - Rated 13 Feb 2012
95 69% Road to Perdition (2002) - Rated 13 Feb 2012
90 37% End of Days (1999) - Rated 13 Feb 2012
85 12% xXx (2002) - Rated 13 Feb 2012
85 12% Groundhog Day (1993) - Rated 13 Feb 2012