jcrichton

jcrichton
Movie Buff - 339 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2012
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 96% Take This Waltz (2012) - Rated 30 Sep 2012
92 93% Go (1999) - Rated 28 Jul 2012
79 54% In the Mouth of Madness (1994) - Rated 20 Jul 2012
78 51% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 19 Jul 2012
80 58% Goon (2012) - Rated 19 Jul 2012
73 37% Haywire (2012) - Rated 19 Jul 2012
85 76% Warrior (2011) - Rated 01 Jul 2012
85 76% Alien (1979) - Rated 30 Jun 2012
84 72% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 22 Jun 2012
82 66% Rango (2011) - Rated 22 Jun 2012