jdclima

Check out jdclima's...
75 54% | Oldboy (2003) - Sep 18, 2020 |
90 88% | La Haine (1995) - Sep 18, 2020 |
80 66% | Good Night, and Good Luck (2005) - Jul 22, 2020 |
85 80% | Memento (2001) - Jul 22, 2020 |
80 66% | Embrace of the Serpent (2015) - Jul 22, 2020 |
30 8% | Senna (2010) - Jul 22, 2020 |
30 8% | American Psycho (2000) - Jul 22, 2020 |
100 97% | Downfall (2004) - Jul 17, 2020 |
40 15% | Peaky Blinders (2013) - Jul 17, 2020 |
50 25% | Narcos: Mexico (2018) - Jul 17, 2020 |