jdetrick

jdetrick
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2014
Location: Mechanicsburg, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 51% A Dangerous Method (2011) - Rated 25 Apr 2014
50 39% Action Jackson (1988) - Rated 25 Apr 2014
80 65% A Cat in Paris (2010) - Rated 25 Apr 2014
85 75% A Bug's Life (1998) - Rated 25 Apr 2014
20 14% Ausente (2011) - Rated 25 Apr 2014
15 4% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 25 Apr 2014
20 14% Above the Law (1988) - Rated 25 Apr 2014
40 31% About Last Night... (1986) - Rated 25 Apr 2014
20 14% Abduction (2011) - Rated 25 Apr 2014
40 31% Nine Dead Gay Guys (2002) - Rated 25 Apr 2014