jdewitt

jdewitt
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2022
Location: BEAUFORT, SC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 03 Jul 2022
80 37% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 19 Mar 2022
90 79% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 19 Mar 2022
85 57% Tom and Jerry (2021) - Rated 19 Mar 2022
90 79% Clash of the Titans (2010) - Rated 19 Mar 2022
85 57% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 19 Mar 2022
80 37% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 19 Mar 2022
80 37% Oblivion (2013) - Rated 19 Mar 2022
75 25% Rush Hour 3 (2007) - Rated 19 Mar 2022
70 19% Free Guy (2021) - Rated 19 Mar 2022