Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jdilworth771

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 31, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jdilworth771's...
85 10% Match Point (2005) - Dec 31, 2017
90 30% Days of Heaven (1978) - Dec 31, 2017
95 70% Howards End (1992) - Dec 31, 2017
95 70% There Will Be Blood (2007) - Dec 31, 2017
93 60% American Beauty (1999) - Dec 31, 2017
85 10% Annie Hall (1977) - Dec 31, 2017
80 0% Blue Is the Warmest Color (2013) - Dec 31, 2017
90 30% A Room with a View (1985) - Dec 31, 2017
95 70% Phoenix (2014) - Dec 31, 2017
90 30% Certain Women (2016) - Dec 31, 2017