jdinosaur

jdinosaur
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 2% 300 (2007) - Rated 18 Dec 2012
87 81% 200 Cigarettes (1999) - Rated 18 Dec 2012
80 49% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 18 Dec 2012
92 93% Run Lola Run (1998) - Rated 18 Dec 2012
95 97% Zombieland (2009) - Rated 18 Dec 2012
70 22% Skyfall (2012) - Rated 18 Dec 2012
65 13% Looper (2012) - Rated 18 Dec 2012
95 97% Central Station (1998) - Rated 18 Dec 2012
95 97% Donnie Darko (2001) - Rated 18 Dec 2012
75 34% Planet of the Apes (2001) - Rated 18 Dec 2012