jdiogo

jdiogo
Movie Buff - 268 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2008
Location: BH, MG, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 86% Ghostbusters (1984) - Rated 09 Aug 2010
88 89% American Beauty (1999) - Rated 09 Aug 2010
85 86% Back to the Future Part III (1990) - Rated 09 Aug 2010
40 33% Thank You for Smoking (2006) - Rated 02 Aug 2008
70 65% Hannibal (2001) - Rated 02 Aug 2008
80 80% Licence to Kill (1989) - Rated 02 Aug 2008
30 27% The Nutty Professor (1996) - Rated 02 Aug 2008
1% Superbad (2007) - Rated 02 Aug 2008
50 39% The Butterfly Effect (2004) - Rated 02 Aug 2008
20 19% Hellboy (2004) - Rated 02 Aug 2008