jdk

jdk
Movie Buff - 333 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2014

more Recent Ratings

67 44% Lilo & Stitch (2002) - Rated 24 Jul 2014
43 18% The Princess Diaries (2001) - Rated 19 Jul 2014
69 51% Apocalypse Now (1979) - Rated 19 Jul 2014
36 11% Leatherheads (2008) - Rated 19 Jul 2014
54 29% Dan in Real Life (2007) - Rated 19 Jul 2014
50 25% Dumbo (1941) - Rated 19 Jul 2014
70 55% Aladdin (1992) - Rated 19 Jul 2014
35 10% Coyote Ugly (2000) - Rated 19 Jul 2014
84 88% Casablanca (1942) - Rated 19 Jul 2014
23 4% 102 Dalmatians (2000) - Rated 19 Jul 2014