jdlt

jdlt
Movie Buff - 364 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2012
Location: Washington, DC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 68% The Lunchbox (2014) - Rated 11 May 2014
68 27% Bad Words (2014) - Rated 29 Apr 2014
84 88% Belle (2014) - Rated 29 Apr 2014
73 44% Enough Said (2013) - Rated 13 Jan 2014
69 29% Celeste and Jesse Forever (2012) - Rated 06 Jan 2014
71 36% The Butler (2013) - Rated 06 Jan 2014
74 48% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 30 Dec 2013
74 48% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 30 Dec 2013
71 36% Anchorman 2: The Legend Continues (2013) - Rated 30 Dec 2013
72 40% Nebraska (2013) - Rated 30 Dec 2013