Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jdoman13

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Dec 15, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jdoman13's...
90 80% A Perfect Getaway (2009) - Dec 15, 2020
99 96% Major League (1989) - Dec 15, 2020
90 80% The Breakfast Club (1985) - Dec 15, 2020
90 80% Uncle Buck (1989) - Dec 15, 2020
99 96% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Dec 15, 2020
99 96% Ghostbusters (1984) - Dec 15, 2020
99 96% Die Hard (1988) - Dec 15, 2020
95 89% Cinema Paradiso (1988) - Dec 15, 2020
60 14% 30 Days of Night (2007) - Dec 15, 2020
80 42% A History of Violence (2005) - Dec 15, 2020