jdoods

jdoods
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 May 2022
Location: Crescent Springs, KY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 70% Family Guy (1999) - Rated 18 May 2022
75 15% Married at First Sight (2014) - Rated 18 May 2022
50 5% Laid in America (2016) - Rated 18 May 2022
100 70% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 18 May 2022
100 70% Fifty Shades Freed (2018) - Rated 18 May 2022
100 70% Fifty Shades Darker (2017) - Rated 18 May 2022
80 25% The Originals (2013) - Rated 18 May 2022
90 35% Legacies (2018) - Rated 18 May 2022
100 70% Friends (1994) - Rated 18 May 2022
100 70% The Vampire Diaries (2009) - Rated 18 May 2022