jdpedron

jdpedron
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2016
Location: Costa Mesa, CA, USA
Age: 37
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies, and now I love ratings!

more Recent Ratings

65 15% Pitch Perfect 3 (2017) - Rated 29 Jan 2018
69 20% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 29 Jan 2018
78 40% The Greatest Showman (2017) - Rated 29 Jan 2018
82 53% The Little Prince (2015) - Rated 29 Jan 2018
70 23% Paddington (2015) - Rated 29 Jan 2018
72 26% Hostiles (2017) - Rated 29 Jan 2018
82 53% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 11 Nov 2017
86 69% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 06 Nov 2017
87 73% Baby Driver (2017) - Rated 13 Oct 2017
93 92% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 07 Jul 2017