jdr327

jdr327
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2014
Location: USA

more Recent Ratings

70 17% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 16 Sep 2014
70 17% The Rules of the Game (1939) - Rated 16 Sep 2014
70 17% Smiles of a Summer Night (1955) - Rated 16 Sep 2014
95 46% The Cove (2009) - Rated 16 Sep 2014
98 56% Batman Begins (2005) - Rated 16 Sep 2014
95 46% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 16 Sep 2014
100 84% The Dark Knight (2008) - Rated 16 Sep 2014
100 84% Gladiator (2000) - Rated 16 Sep 2014
70 17% Flight (2012) - Rated 16 Sep 2014
90 31% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 16 Sep 2014